Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Bal przełożony na jesień

Złoty Gryf to konkurs z nagrodami za najlepszy pod względem technicznym i jakościowym produkt poligraficzny, przyznawanymi w dziewięciu kategoriach.

© Polska Izba Druku

Jacek Kuśmierczyk, prezes Polskiej Izby Druku, podjął decyzję o przesunięciu terminu Balu Polskiej Izby Druku/Gali Konkursu Złotego Gryfa na jesień tego roku, a dokładnie dzień 25 listopada. Powodem tej decyzji była agresja Federacji Rosyjskiej na Ukrainę oraz pogłębiający się w wyniku wojny kryzys społeczno-gospodarczy. „Mam głęboką nadzieję, że połączenie wieloletniej tradycji kultywowanej przez naszą Izbę z uroczystą prezentacją VIII wydania Raportu „Rynek Poligraficzny i Opakowań z Nadrukiem w Polsce”, skonfederowaniem organizacji samorządu  gospodarczego branży oraz obchodami 30 rocznicy powstania Polskiej Izby Druku, to świetny powód aby spotkać się w Warszawie za osiem miesięcy. Wierzę, że będzie to też moment, gdy Ukraina wygnawszy nikczemnych wrogów ze swoich terytoriów rozpocznie fazę odbudowy, w której będziemy mogli pomóc. Oby przedstawiciele naszej branży z Charkowa, Kijowa, Lwowa czy Odessy mogli dołączyć do nas 25 listopada, bez obawy o losy swojego kraju i rodzin. Dodatkowy czas który uzyskaliśmy w wyniku podjętej decyzji wykorzystajmy, by w sposób adekwatny do roli naszego przemysłu w gospodarce narodowej, przygotować nasz 30-ty jubileusz” - podkreśla w swoim komunikacie Jacek Kuśmierczyk. Przesunięty został także termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu o nagrodę Złotego Gryfa - zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty