Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

drupa i Printing United. Strategiczne partnerstwo

 

Od lewej: Ford Bowers, CEO Printing United Alliance i Sabine Geldermann, dyrektor targów drupa, Portfolio Print Technologies.

© drupa

Messe Düsseldorf Group i Printing United Alliance ogłosiły zacieśnienie współpracy. Partnerstwo organizatorów wiodących na świecie targów drupa zlokalizowanych w Europie i Printing United Expo odbywających się w Ameryce Północnej, ma zwiększyć zasięg każdej marki w całej branży.

 

Obie firmy, koncentrując się na swoich klientach, będą dążyć do tego, aby wszystkie organizowane przez nie wydarzenia były jeszcze ważniejsze i korzystniejsze zarówno dla uczestników, jak i wystawców w stale zmieniającym się krajobrazie technologii druku. „Podejście Printing United Expo jest spójne z tym, co reprezentuje drupa. Prezentacja wielu zastosowań technologii druku w dzisiejszych czasach, nie tylko w dziedzinie grafiki, ale także w opakowaniach, przemyśle i tekstyliach, jest tym, co doceniają uczestnicy naszego wydarzenia” skomentowała Sabine Geldermann, dyrektor targów drupa, Portfolio Print Technologies. Z kolei Ford Bowers, CEO w Printing United Alliance tak wypowiedział się o zacieśnieniu współpracy: „Partnerstwo z targami drupa podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój całej branży poligraficznej. Razem będziemy w stanie zapewnić jeszcze więcej możliwości rozwoju i współpracy wszystkim, którzy są uczestnikami tego rynku. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące miesiące, aby podzielić się naszymi pomysłami na temat rozwoju tego partnerstwa i korzyści, jakie z niego wynikną dla wszystkich naszych partnerów”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty