Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

IDMarkz SE

IDMarkz SE pozwala użytkownikom na konwersję dokumentów z InDesign do IDML, Affinity Publisher, QuarkXPress oraz InDesign (niższe wersje do CS4).

© Markzware

Firma Markzware wprowadziła na rynek IDMarkz SE, aplikację dla systemów Windows 10 i 11. IDMarkz SE konwertuje pliki InDesign do formatu IDML, umożliwiając otwieranie układów stron we wcześniejszych wersjach programu Adobe InDesign, a także w programach QuarkXPress, Affinity Publisher i innych. IDMarkz jest częścią nowej linii aplikacjiMarkz” i jest zastępcą rozwiązania ID2Q. Dzięki samodzielnej technologii użytkownicy mogą otwierać, eksportować, konwertować i automatyzować konwersję plików programu Adobe InDesign. Jak podkreśla producent, IDMarkz SE różni się wyglądem od wersji IDMarkz dla MacBooków. Wersja dla Windowsa IDMarkz SE charakteryzuje się prostszym interfejsem i nie zawiera funkcji Podgląd i Info o pliku. IDMarkz SE jest niezwykle szybki i pozwala użytkownikowi na skonfigurowanie swojej aplikacji nie tylko do otwierania układów stron Adobe InDesign w innych aplikacjach DTP (Desktop Publishing), ale także do bezpośredniego eksportu IDML.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty