Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

“All you need is RSC”

Wydarzenie pod hasłem “All you need is RSC” odbędzie się 15 czerwca.

© Durst

Firma Durst organizuje wirtualne wydarzenie dla drukarni etykietowych pod hasłem „All you need is RSC”, które odbędzie się 15 czerwca o godzinie 10:00 oraz 17:00. Oprócz wielu nowości w portfolio producenta, zostaną także przedstawione wyniki pomyślnych beta-testów cyfrowej maszyny drukującej Tau RSCi w drukarni LabelPrint OÜ. „Dział etykiet nadal jest znaczącym biznesem dla Durst, nie tylko dlatego, że coraz większa liczba producentów, takich jak LabelPrint OÜ, dostrzega korzyści płynące z przeniesienia większej ilości wolumenu z druku flekso na naszą platformę cyfrową, aby oferować konkurencyjne ceny, by sprostać indywidualnym potrzebom i wymaganiom swoich klientów” - dodaje dyrektor ds. globalnej sprzedaży etykiet i opakowań giętkich w Durst Group, Thomas Macina. Inwestycja LabelPrint OÜ, estońskiej firmy produkującej etykiety, jest kluczową częścią strategii polegającej na przeniesieniu średnio- i długookresowych zleceń druku flekso do druku cyfrowego. Drukarnia dostarczyła firmie Durst wiele cennych wskazówek, o które wzbogacono platformę Tau RSCi. Wyniki tej współpracy zostaną udostępnione podczas wydarzenia on-line. 20-minutowa prezentacja z siedziby firmy Durst w Brixen we Włoszech obejmie wgląd w najnowsze osiągnięcia w zakresie etykiet, w tym w nową rozszerzoną platformę Tau RSC. Jak podkreśla właściciel LabelPrint OÜ, Sten Sarap, Tau RSCi oferuje wiele możliwości w produkcji cyfrowej: „Produkcja z RSCi jest ciągła i odbywa się na trzy zmiany. Nowa maszyna daje nam możliwość drukowania o wiele więcej w krótkim czasie, dlatego przenosimy więcej zleceń z druku flekso na druk cyfrowy, ponieważ możemy drukować niezwykle szybko w niewiarygodnie wysokiej jakości”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty