Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Elastyczny druk etykiet

W jednym z zakładów firmy Epson dostępne będą zdalne prezentacje pełnej konfiguracji maszyny SurePress L-6534VW UV.

© Epson

Firma Epson nawiązała współpracę z Grafisk Maskinfabrik, umożliwiając producentom etykiet integrację cyfrowej maszyny inkjetowej SurePress L-6534VW UV z rozwiązaniami GM w jednej linii. Urządzenia obejmują odwijak rolek jumbo GM LUW500, stację inspekcyjną firm AVT i BST oraz linię do finishingu GM DC330. Współpraca ma zapewnić zintegrowane, wydajne i usprawnione możliwości druku i obróbki końcowej etykiet w produkcji wysokonakładowej. Rozwiązanie jest przeznaczone dla drukarni etykiet, które chcą zwiększyć wydajność operacyjną przy dłuższych nakładach, zachowując jednocześnie wszechstronność potrzebną przy produkcji krótkich serii.

SurePress L-6534VW oferuje druk z prędkością do 50 metrów na minutę. Jak podkreśla producent, do jej kluczowych cech należą funkcje zapewniające niezawodność i stabilność druku, takie jak technologia UV LED, która umożliwia wydruk tekstów wysokiej jakości i uzyskanie gładkich winiet. Ponadto technologia Nozzle Verification pozwala wykryć zablokowane dysze i automatycznie czyści głowice drukujące. Urządzenie obsługuje szeroką gamę papierowych i foliowych podłoży etykietowych o grubości od 80 do 320 mikronów, a jej szerokość zadruku wynosi 330 mm. Standardowa konfiguracja obejmuje rozwiązanie do koronowania podłoża, oczyszczacz wstęgi, biały atrament kryjący, technologię cyfrowego nakładania lekieru oraz dodatkowy moduł do utwardzania metodą UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty