Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Durst Expo 2022

Targi organizowane przez firmę Durst we współpracy z wiodącymi w branży etykiet firmami odbędą się w dniach 26-29 kwietnia 2022 roku w siedzibie firmy Durst w Brixen we Włoszech.

© Durst

Firma Durst organizuje targi Durst Expo 2022: Label - międzynarodowe wydarzenie dla branży etykiet, które odbędzie się w dniach 26-29 kwietnia 2022 roku w siedzibie firmy Durst w Brixen we Włoszech. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z wiodącymi firmami na rynku etykiet, między innymi AB Graphics, Actega, Avery Dennison, Fedrigoni, OMET oraz UPM Raflatac. Goście wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi innowacjami firm uczestniczących w imprezie oraz portfolio maszyn drukujących Tau RSC. „Po odwołaniu targów Labelexpo Europe 2022 natychmiast uzgodniliśmy, że w tym czasie zaoferujemy naszym obecnym i przyszłym klientom możliwość zapoznania się na żywo z pełną gamą naszych uznanych na całym świecie rozwiązań do druku etykiet oraz ze wszystkimi innowacjami. Dlatego też organizujemy targi Durst Expo 2022: Label wspólnie z wieloma wiodącymi w branży firmami w siedzibie firmy Durst w Brixen we Włoszech” - powiedział Martin Leitner, kierownik ds. produktów w dziale etykiet i opakowań giętkich w firmie Durst. W ciągu trzech i pół dnia imprezy odbędzie się urozmaicony program pokazów na żywo maszyn Tau RSC, dyskusji panelowych, inspirujących przemówień oraz prezentacji uczestniczących firm i klientów. Program uzupełniają wycieczki rowerami elektrycznymi z przewodnikiem po okolicznych górach oraz zwiedzanie zabytkowego centrum Brixen z degustacją produktów regionalnych. „Impreza jest otwarta dla wszystkich producentów etykiet z całego świata. Czekamy na spotkanie z Państwem w pięknym mieście Brixen” - dodaje Thomas Macina, dyrektor ds. sprzedaży globalnej w dziale etykiet i opakowań giętkich w firmie Durst.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty