Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Rozwój i automatyzacja. Inwestycja Miller Graphics Group

© Miller Graphics

Miller Graphics Group rozszerzyło europejską flotę najnowocześniejszych rozwiązań Esko do druku fleksograficznego. Firma koncentruje się na zrównoważonym rozwoju, jakości i produktywności. W 2022 roku Miller Graphics została okrzyknięta pierwszą firmą, która w pełni zautomatyzowała proces produkcji płyt na rynku francuskim i szwedzkim.

 

Miller Graphics Group powiększyła swoją flotę oprogramowania i sprzętu do produkcji płyt Esko o nową, w pełni zautomatyzowaną maszynę CDI Crystal 5080 XPS w zakładzie w Roeselare w Belgii oraz wielokrotnie nagradzaną maszynę XPS Crystal w zakładzie w Limoges we Francji. Miller Graphics, wprowadził również rozwiązanie automatyzacji Esko Flexo Engine w celu zwiększenia wydajności i produktywności w innych zakładach w Belgii, Francji, Szwecji i Polsce. Najnowsza inwestycja w całkowicie zautomatyzowaną linię sprzętu i oprogramowania jest kontynuacją inwestycji zapoczątkowanej w 2022 roku. Dzięki automatyzacji i standaryzacji produkcji, w ciągu ostatniego półtora roku firma odnotowała znaczące korzyści w postaci mniejszego zużycia zasobów, a ostatecznie bardziej zrównoważonego procesu produkcji płyt przy użyciu diod LED w porównaniu z lampami rtęciowymi. Wdrożenie rozwiązania Esko Flexo Engine w przyszłości zmniejszy również zużycie rozpuszczalników i przyczyni się do osiągnięcia celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Najnowsza inwestycja Miller Graphics podkreśla pozycję grupy w czołówce firm wykorzystujących technologie i innowacje nowej generacji, aby zapewnić swoim klientom najlepszą jakość i obsługę.

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty