Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Api.pl poszerza ofertę. Folie samoprzylepne od Hexis

Api.pl

Api.pl rozpoczęło współpracę z Hexis, francuskim producentem folii monomerowych i polimerowych. Dzięki rozpoczętej współpracy wszyscy klienci firmy będą mieli dostęp do szerokiej gamy nowych produktów wysokiej jakości.
Hexis działa na rynku folii samoprzylepnych od 1989 roku i zajmuje pozycję francuskiego lidera w branży mediów do druku wielkoformatowego. Specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości folii PVC oraz PU. Firma stworzyła sieć niezależnych dystrybutorów w ponad 50 krajach. Teraz materiały producenta są dostępne również w ofercie Api.pl. Samoprzylepne folie do druku francuskiego producenta przeznaczone są do większości aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak stojaki, plakaty, tablice informacyjne, oznaczenia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty