Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Szybsza, cyfrowa Panthera

Nowe rozwiązanie PX30000 to odpowiedź firmy Xeikon na rosnące wymagania rynku.

Firma Xeikon wprowadziła do swojego portfolio Panther wysokiej klasy 7-kolorową maszynę cyfrową Xeikon PX30000 do druku etykiet. Nowe rozwiązanie zostało wyposażone w 8 stacji drukujących, z których dwie używane są do osiągnięcia najwyższej nieprzezroczystości białych warstw przy wysokich prędkościach produkcji. Ta atramentowa maszyna UV napędzana jest cyfrowym front-endem X-800 firmy Xeikon o wyjątkowych możliwościach, a wszystko to z myślą o maksymalizacji produkcji druku cyfrowego.

Xeikon PX30000 UV to ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające szybkie prędkości przy produkcji krótkich i średnich nakładów. Zapewnia szereg możliwości produkcyjnych najszerszej gamy etykiet drukowanych cyfrowo o błyszczącym wyglądzie, optymalnej trwałości i wysokim poziomie odporności na zarysowania i zadrapania. W celu zapewnienia elastyczności i szerszego zakresu zastosowań, urządzenie ma możliwość wyboru rozszerzonej gamy kolorów i jest dostępna w 2 konfiguracjach - 6 lub 7 kolorów - oraz w pełnej kontroli zarządzania kolorami. Przy maksymalnej prędkości 70 metrów na minutę i zastosowaniu nieprzezroczystej bieli, prasa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności i produktywności. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o drukarniach etykiet działających na rynkach luksusowych produktów zdrowia i urody, chemikaliów i piw premium i drukuje na podłożach o szerokości do 340 mm. Maszyna PX30000 firmy Xeikon jest już dostępna w Europie i Ameryce Północnej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty