Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mitsubishi HiTec Paper. Podwyżki cen

©meprinter

Firma Mitsubishi HiTec Paper, producent specjalnych papierów powlekanych z siedzibą w Bielefeld, jest zmuszona do wprowadzenia dalszych podwyżek cen. Przyczyną jest ponowny wzrost kosztów substancji chemicznych, energii, transportu i masy celulozowej. W przypadku dostaw odbywających się od 1 września 2022 roku ceny całego asortymentu specjalnych papierów powlekanych (thermoscript®, jetscript®, giroform®, supercote®, barricote®) na całym świecie wzrosną o nawet 15 proc. Z klientami firmy skontaktuje się bezpośrednio zespół sprzedaży Mitsubishi.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty