Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Art of Color zaprasza

Art of Color Spotkanie liderów odbędzie się w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

30 września 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się spotkanie liderów branży poligraficznej Art of Color. Jego uczestnikami będą właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Eksperci z branży zaprezentują najnowsze trendy i rozwiązania na rynku poligraficznym, a spotkanie podzielone zostanie na cztery główne tematy. Pierwszym z nich będzie zasięg i skutki kryzysu wywołanego przez pandemię oraz jego wpływ na rozwój branży. Drugi obejmie relacje gospodarki postpandemicznej połączonej z problematyką ochrony środowiska. Trzeci temat to zagadnienia związane z potrzebami branży poligraficznej i opakowaniowej w relacji z władzami Unii Europejskiej, Rzeczypospolitej Polskiej, samorządu terytorialnego i wielu innych. Ostatnim poruszonym problemem będzie rola inicjatyw wspólnych, takich jak targi, konferencje czy różnego rodzaju raporty.

Spotkanie będzie zwieńczone koncertem jazzowym. Więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty