Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Art of Color zaprasza

Art of Color Spotkanie liderów odbędzie się w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

30 września 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się spotkanie liderów branży poligraficznej Art of Color. Jego uczestnikami będą właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Eksperci z branży zaprezentują najnowsze trendy i rozwiązania na rynku poligraficznym, a spotkanie podzielone zostanie na cztery główne tematy. Pierwszym z nich będzie zasięg i skutki kryzysu wywołanego przez pandemię oraz jego wpływ na rozwój branży. Drugi obejmie relacje gospodarki postpandemicznej połączonej z problematyką ochrony środowiska. Trzeci temat to zagadnienia związane z potrzebami branży poligraficznej i opakowaniowej w relacji z władzami Unii Europejskiej, Rzeczypospolitej Polskiej, samorządu terytorialnego i wielu innych. Ostatnim poruszonym problemem będzie rola inicjatyw wspólnych, takich jak targi, konferencje czy różnego rodzaju raporty.

Spotkanie będzie zwieńczone koncertem jazzowym. Więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty