Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Art of Color zaprasza

Art of Color Spotkanie liderów odbędzie się w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

30 września 2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się spotkanie liderów branży poligraficznej Art of Color. Jego uczestnikami będą właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii. Eksperci z branży zaprezentują najnowsze trendy i rozwiązania na rynku poligraficznym, a spotkanie podzielone zostanie na cztery główne tematy. Pierwszym z nich będzie zasięg i skutki kryzysu wywołanego przez pandemię oraz jego wpływ na rozwój branży. Drugi obejmie relacje gospodarki postpandemicznej połączonej z problematyką ochrony środowiska. Trzeci temat to zagadnienia związane z potrzebami branży poligraficznej i opakowaniowej w relacji z władzami Unii Europejskiej, Rzeczypospolitej Polskiej, samorządu terytorialnego i wielu innych. Ostatnim poruszonym problemem będzie rola inicjatyw wspólnych, takich jak targi, konferencje czy różnego rodzaju raporty.

Spotkanie będzie zwieńczone koncertem jazzowym. Więcej informacji i szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty