Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

25 lat Igepa Polska!

 

Znany dystrybutor papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej Igepa obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz, jakim jest ćwierćwiecze działalności w Polsce.

W trakcie tych 25 lat, Igepa z małej lokalnej firmy przeobraziła się w ogólnopolskiego gracza z magazynami w pięciu kluczowych lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. W tym także czasie firma rozszerzyła swój zakres działalności, zapewniając nie tylko produkty papierowe, kartonowe i inne podłoża do druku, ale również materiały i maszyny dla reklamy wielkoformatowej. Cały ten czas firma nieustannie wykorzystywała na rozbudowę swojego portfolio produktów i usług, powiększała powierzchnie magazynowe i biurowe oraz rozwijała logistykę dla pozyskiwania nowych klientów i ich zadowolenia.

Srebrny jubileusz świętowany będzie pod hasłem „25 lat Igepa Polska. Z wami. Dla was. Dzięki Wam.” pokazujące, że sukces firmy nie byłby możliwy bez rozumienia potrzeb i nawiązywania relacji ze swoimi klientami, jak również bez zaangażowania i sumienności pracowników.

Bez wątpienia 25-lecie istnienia firmy jest czasem podsumowań i refleksji, ale także bodźcem do podejmowania całkiem nowych decyzji i planów. My życzymy firmie Igus spełnienia postawionych sobie celów i odnoszenia sukcesów przez następne sto lat i gratulujemy jubileuszu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty