Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

25 lat Igepa Polska!

 

Znany dystrybutor papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej Igepa obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz, jakim jest ćwierćwiecze działalności w Polsce.

W trakcie tych 25 lat, Igepa z małej lokalnej firmy przeobraziła się w ogólnopolskiego gracza z magazynami w pięciu kluczowych lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. W tym także czasie firma rozszerzyła swój zakres działalności, zapewniając nie tylko produkty papierowe, kartonowe i inne podłoża do druku, ale również materiały i maszyny dla reklamy wielkoformatowej. Cały ten czas firma nieustannie wykorzystywała na rozbudowę swojego portfolio produktów i usług, powiększała powierzchnie magazynowe i biurowe oraz rozwijała logistykę dla pozyskiwania nowych klientów i ich zadowolenia.

Srebrny jubileusz świętowany będzie pod hasłem „25 lat Igepa Polska. Z wami. Dla was. Dzięki Wam.” pokazujące, że sukces firmy nie byłby możliwy bez rozumienia potrzeb i nawiązywania relacji ze swoimi klientami, jak również bez zaangażowania i sumienności pracowników.

Bez wątpienia 25-lecie istnienia firmy jest czasem podsumowań i refleksji, ale także bodźcem do podejmowania całkiem nowych decyzji i planów. My życzymy firmie Igus spełnienia postawionych sobie celów i odnoszenia sukcesów przez następne sto lat i gratulujemy jubileuszu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty