Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Szwajcarska precyzja

Maszyna AccurioJet KM-1e używana w przemyśle poligraficznym, często nazywana jest „szwajcarskim scyzorykiem”, ponieważ ma tak wiele zastosowań.

Niemiecka firma akcesoriów Hama jako pierwsza w Europie zainwestowała w nową maszynę do druku atramentowego AccurioJet KM-1e Led-UV firmy Konica Minolta. Rozwiązanie umożliwia firmie zadrukowywanie opakowań akcesoriów wysokiej jakości na prawie każdym podłożu.

Nowa inwestycja wiązała się z powrotem produkcji składanych opakowań tekturowych w zakładzie firmy Hama. Urządzenie zostało zainstalowane w siedzibie w Bawarii jako zamiennik dwóch maszyn cyfrowych. Otwiera nowe możliwości w zakresie opakowań blistrowych i lekkich dla krótkoseryjnych, specjalistycznych produktów firmy Hama.

Główne zalety maszyny AccurioJet KM-1e obejmują stałą jakość i odporność na zarysowania. Drukowane podłoża mogą mieć różną grubość, od cienkiego papieru 70 gm używanego do katalogów i broszur, aż do grubości 0,6 mm używanej do produkcji opakowań składanych.

„Jako jeden z wiodących na świecie dystrybutorów akcesoriów, pracujemy z maksymalną prędkością, aby zapewnić szybkie dostawy i optymalne zaopatrzenie magazynowe. Opakowanie spełnia dla konsumentów coraz bardziej znaczącą rolę. To jeden z wielu powodów, dla których AccurioJet KM-1e stanowi ważny krok naprzód w naszej działalności.” – skomentował Manuel Eder, zastępca dyrektora ds. opakowań w firmie Hama.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty