Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Szwajcarska precyzja

Maszyna AccurioJet KM-1e używana w przemyśle poligraficznym, często nazywana jest „szwajcarskim scyzorykiem”, ponieważ ma tak wiele zastosowań.

Niemiecka firma akcesoriów Hama jako pierwsza w Europie zainwestowała w nową maszynę do druku atramentowego AccurioJet KM-1e Led-UV firmy Konica Minolta. Rozwiązanie umożliwia firmie zadrukowywanie opakowań akcesoriów wysokiej jakości na prawie każdym podłożu.

Nowa inwestycja wiązała się z powrotem produkcji składanych opakowań tekturowych w zakładzie firmy Hama. Urządzenie zostało zainstalowane w siedzibie w Bawarii jako zamiennik dwóch maszyn cyfrowych. Otwiera nowe możliwości w zakresie opakowań blistrowych i lekkich dla krótkoseryjnych, specjalistycznych produktów firmy Hama.

Główne zalety maszyny AccurioJet KM-1e obejmują stałą jakość i odporność na zarysowania. Drukowane podłoża mogą mieć różną grubość, od cienkiego papieru 70 gm używanego do katalogów i broszur, aż do grubości 0,6 mm używanej do produkcji opakowań składanych.

„Jako jeden z wiodących na świecie dystrybutorów akcesoriów, pracujemy z maksymalną prędkością, aby zapewnić szybkie dostawy i optymalne zaopatrzenie magazynowe. Opakowanie spełnia dla konsumentów coraz bardziej znaczącą rolę. To jeden z wielu powodów, dla których AccurioJet KM-1e stanowi ważny krok naprzód w naszej działalności.” – skomentował Manuel Eder, zastępca dyrektora ds. opakowań w firmie Hama.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty