Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Druga inwestycja w Indigo

Polski producent etykiet, firma Eticod, powiększyła swój park maszynowy i zainwestowała w cyfrową maszynę drukującą HP Indigo 6900, aby sprostać szybko zmieniającym się trendom i zapewnić swoim klientom wiele możliwości druku cyfrowego.

© Eticod

Firma Eticod uzupełniła swój park maszynowy o nową cyfrową maszynę HP Indigo 6900, aby zapewnić swoim klientom jeszcze więcej możliwości w zakresie cyfrowego zadruku etykiet. Producent działa na polskim rynku już ponad 25 lat i jest jednym z liderów w produkcji etykiet samoprzylepnych w Polsce. Oferuje etykiety drukowane na folii, papierze i materiałach strukturalnych, koncentrując swoje moce produkcyjne przede wszystkim na etykietach typu peel-of i biletach. Wcześniej firma realizowała zlecenia średnich i dużych serii wyłącznie w druku fleksograficznym, jednak rosnąca liczba klientów zadecydowała o inwestycji w technologię druku cyfrowego. Wtedy to firma zakupiła swój pierwszy system do druku cyfrowego - HP Indigo 6800. Nowe rozwiązanie pozwoliło firmie Eticod na poszerzenie bazy klientów, szczególnie tych zdecydowanych na małe nakłady.

Od momentu inwestycji w HP Indigo, firma uzyskała szereg nowych możliwości produkcyjnych, takich jak np. personalizacja, jednocześnie drukując dla swoich klientów tysiące etykiet o zupełnie różnej szacie graficznej. Cechą wyróżniającą HP Indigo 6900 jest możliwość drukowania na szerokiej gamie różnych podłoży, od folii posrebrzanej, papierów strukturalnych i termicznych, po drewno. Od czasu wdrożenia nowej technologii, firma Eticod stała się jednym z pierwszych producentów drukujących na drewnie, co zostało wyróżnione międzynarodową nagrodę HP - INKSpiration.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty