Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Xeikon przedstawia SX20000

Jak przewiduje firma, model SX20000 zyska popularność szczególnie na dwóch dużych rynkach docelowych: druku przesyłek bezpośrednich oraz książek.

© Xeikon

Firma Xeikon wprowadziła nowe rozwiązanie do swojego portfolio produktów graficznych i akcydensowych - nową, cyfrową maszynę drukującą Xeikon SX20000. To drugie urządzenie do druku dwustronnego oparte na technologii suchego tonera Sirius, które oferuje wysoką jakość kolorów przy pełnej kontroli druku. Dzięki dużej elastyczności, maszyna przeznaczona jest dla producentów książek, materiałów POS, druku zabezpieczającego oraz wielu innych zastosowań związanych z drukiem komercyjnym.  Xeikon SX30000 oferuje druk z szerokością do 508 mm na szerokiej gamie podłoży przy rozdzielczości 1200x3600 dpi i prędkości 20 metrów na minutę lub 1700 arkuszy B2 na godzinę. Jednoprzebiegowa maszyna sprawdzi się przede wszystkim u tych drukarni, które poszukują rozwiązań pozwalających na optymalizację produkcji wysokiej jakości wydruków. Ponadto urządzenie można dowolnie modyfikować przy pomocy modułów zwiększających prędkość, jak i stacji kolorystycznych. Jak podkreśla producent, technologia Sirius zapewnia szybką, wysokojakościową pracę, szeroki zakres zastosowań i podłoży w połączeniu z niższymi kosztami eksploatacji i korzystnym całkowitym kosztem posiadania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty