Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Xeikon przedstawia SX20000

Jak przewiduje firma, model SX20000 zyska popularność szczególnie na dwóch dużych rynkach docelowych: druku przesyłek bezpośrednich oraz książek.

© Xeikon

Firma Xeikon wprowadziła nowe rozwiązanie do swojego portfolio produktów graficznych i akcydensowych - nową, cyfrową maszynę drukującą Xeikon SX20000. To drugie urządzenie do druku dwustronnego oparte na technologii suchego tonera Sirius, które oferuje wysoką jakość kolorów przy pełnej kontroli druku. Dzięki dużej elastyczności, maszyna przeznaczona jest dla producentów książek, materiałów POS, druku zabezpieczającego oraz wielu innych zastosowań związanych z drukiem komercyjnym.  Xeikon SX30000 oferuje druk z szerokością do 508 mm na szerokiej gamie podłoży przy rozdzielczości 1200x3600 dpi i prędkości 20 metrów na minutę lub 1700 arkuszy B2 na godzinę. Jednoprzebiegowa maszyna sprawdzi się przede wszystkim u tych drukarni, które poszukują rozwiązań pozwalających na optymalizację produkcji wysokiej jakości wydruków. Ponadto urządzenie można dowolnie modyfikować przy pomocy modułów zwiększających prędkość, jak i stacji kolorystycznych. Jak podkreśla producent, technologia Sirius zapewnia szybką, wysokojakościową pracę, szeroki zakres zastosowań i podłoży w połączeniu z niższymi kosztami eksploatacji i korzystnym całkowitym kosztem posiadania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty