Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Wydajny zadruk tekstyliów

ElvaJet Onyx posiada certyfikat Eco-Passport Oeko-Tex, co oznacza, że dowolny materiał tekstylny zadrukowany z udziałem farby (Topaz SC) nie musi być na nowo testowany w kontekście jego zgodności ze standardem Oeko-Tex Class 100”.

© Sun Chemical

Firma Sun Chemical wprowadziła na rynek nową farbę sublimacyjną do zadrukowywania podłoży tekstylnych o nazwie ElvaJet Onyx SB. Jak podkreśla producent, rozwiązanie powstało z myślą o ploterach wielkoformatowych i łączy w sobie wysoką jakość i prostotę w użytkowaniu. Farba ElvaJet Onyx SB przeznaczona jest do produkcji długich nakładów realizowanych pomiędzy kolejnymi procesami czyszczenia maszyny. Prosty proces konwersji farby umożliwia natychmiastowy druk i szybkie przezbrojenie plotera. Zdaniem producenta, zaawansowana receptura ElvaJet Onyx SB zapewnia najwyższą wydajność przy utrzymaniu maksymalnego efektywnego czasu wykorzystania maszyny, bez zbędnych interwencji ze strony operatora. Nowa farba jest też kompatybilna z szeroką gamą papierów transferowych, w efekcie czego uzyskiwane wydruki cechuje bardzo wysoki poziom jakości i odwzorowania barw, m.in. w kontekście głębokich czerni. ElvaJet Onyx SB jest dostępna w 1-litrowych butelkach bądź 2-litrowych workach typu pouch.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty