Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

„Solutions in Motion”

Na stoisku firmy podczas targów Fespa 2022 dostępne były próbki wydruków wykonanych z udziałem rozwiązań oferowanych przez producenta.

© Sun Chemical

Firma Sun Chemical zaprezentowała nowe i udoskonalone rozwiązania przeznaczone dla wielkoformatowego druku cyfrowego podczas targów Fespa 2022. Pod hasłem „Solutions in Motion” firma prezentowała na swoim stoisku m.in. atramenty do druku wielko- i superwielkoformatowego z serii Streamline, farby dedykowane materiałom tekstylnym i zastosowaniom przemysłowym oraz rozwiązania marki SunJet. Seria Streamline została uzupełniona o nowe rozwiązania. Premiery objęły m.in. atrament Streamline TVL2, skierowany do użytkowników ekosolwentowych maszyn inkjetowych Roland TrueVis SG2 i VG2, zadrukowujących materiały typu signage, display’e i aplikacje graficzne. Kolejna nowość - ekosolwentowy atrament inkjetowy Streamline MBS - dedykowany jest ploterom z serii Mimaki BS. Jak podkreśla firma, można go mieszać z oryginalnymi atramentami Mimaki BS3, dedykowanymi ww. urządzeniom (co pozwala korzystać z istniejących profili barwnych), zachowując odpowiedni poziom nasycenia barw, wydajności i jakości. Rozwiązanie dostępne w kolorach CMYK oferuje zwiększoną odporność chemiczną, co zdaniem firmy sprawdzi się m.in. w aplikacjach związanych z grafiką samochodową, lepszą rozdzielczość druku i niski poziom zapachowości oraz emisji. W zakresie druku superwielkoformatowego firma zaprezentowała m.in. Streamline APY, nowy pigmentowy atrament wodny, przeznaczony do ploterów wyposażonych w głowice Kyocera. Inną nowością w portfolio firmy dla drukarń superwielkoformatowych były wodne atramenty Streamline APR, stworzone z myślą o maszynach wyposażonych w głowice Ricoh Gen 5.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty