Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Robin Food

Ostatecznie wydajność działania pozwoliła organizacji na produkcję odżywczych zup na dużą skalę, a sukces projektu doprowadził do tego, że sam król Belgii skontaktował się z enVie, by dowiedzieć się więcej o projekcie „Robin Food”.

Belgijska organizacja społeczna enVie rozpoczęła walkę z marnowaniem żywności, korzystając z pomocy pięciokolorowej drukarki etykiet od Oki. Organizacja przygotowuje zdrowe zupy z nadwyżki świeżych warzyw, dostarczanych przez belgijskich rolników i zapewnia ich dostawę osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji w czasie kryzysu spowodowanego pandemią. Projekt o nazwie „Robin Food” szybko okazał się niezwykle potrzebny i wygenerował ogromne zapotrzebowanie na etykiety do butelek z zupami. Korzystanie z usług zewnętrznego dostawcy tworzyło ogromne koszty, dlatego też rozpoczęto produkcję etykiet na nowym rozwiązaniu – pięciokolorowej drukarce etykiet Pro1050 od Oki Europe. Dzięki temu organizacja może nie tylko drukować dokładnie taką ilość etykiet, jaka jest jej potrzebna, ale również zminimalizowała koszty całej produkcji, pozwalając na udzielenie pomocy na szeroką skalę.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty