Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Robin Food

Ostatecznie wydajność działania pozwoliła organizacji na produkcję odżywczych zup na dużą skalę, a sukces projektu doprowadził do tego, że sam król Belgii skontaktował się z enVie, by dowiedzieć się więcej o projekcie „Robin Food”.

Belgijska organizacja społeczna enVie rozpoczęła walkę z marnowaniem żywności, korzystając z pomocy pięciokolorowej drukarki etykiet od Oki. Organizacja przygotowuje zdrowe zupy z nadwyżki świeżych warzyw, dostarczanych przez belgijskich rolników i zapewnia ich dostawę osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji w czasie kryzysu spowodowanego pandemią. Projekt o nazwie „Robin Food” szybko okazał się niezwykle potrzebny i wygenerował ogromne zapotrzebowanie na etykiety do butelek z zupami. Korzystanie z usług zewnętrznego dostawcy tworzyło ogromne koszty, dlatego też rozpoczęto produkcję etykiet na nowym rozwiązaniu – pięciokolorowej drukarce etykiet Pro1050 od Oki Europe. Dzięki temu organizacja może nie tylko drukować dokładnie taką ilość etykiet, jaka jest jej potrzebna, ale również zminimalizowała koszty całej produkcji, pozwalając na udzielenie pomocy na szeroką skalę.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty