Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Robin Food

Ostatecznie wydajność działania pozwoliła organizacji na produkcję odżywczych zup na dużą skalę, a sukces projektu doprowadził do tego, że sam król Belgii skontaktował się z enVie, by dowiedzieć się więcej o projekcie „Robin Food”.

Belgijska organizacja społeczna enVie rozpoczęła walkę z marnowaniem żywności, korzystając z pomocy pięciokolorowej drukarki etykiet od Oki. Organizacja przygotowuje zdrowe zupy z nadwyżki świeżych warzyw, dostarczanych przez belgijskich rolników i zapewnia ich dostawę osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji w czasie kryzysu spowodowanego pandemią. Projekt o nazwie „Robin Food” szybko okazał się niezwykle potrzebny i wygenerował ogromne zapotrzebowanie na etykiety do butelek z zupami. Korzystanie z usług zewnętrznego dostawcy tworzyło ogromne koszty, dlatego też rozpoczęto produkcję etykiet na nowym rozwiązaniu – pięciokolorowej drukarce etykiet Pro1050 od Oki Europe. Dzięki temu organizacja może nie tylko drukować dokładnie taką ilość etykiet, jaka jest jej potrzebna, ale również zminimalizowała koszty całej produkcji, pozwalając na udzielenie pomocy na szeroką skalę.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty