Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mark II Series

Oferta Mutoh Mark II składa się z dwóch 6-kolorowych modeli: rolowej maszyny ValueJet 1638UR Mark II i maszyny hybrydowej ValueJet 1638UH Mark II.

© Atrium

Firma Atrium Centrum Ploterowe wprowadziła do swojego portfolio nowe maszyny drukujące UV LED marki Mutoh - Mark II. Oferta składa się z dwóch 6-kolorowych modeli (CMYK, biały i przezroczysty): rolowej maszyny ValueJet 1638UR Mark II o szerokości 162 cm i maszyny hybrydowej ValueJet 1638UH Mark II, obsługującej zarówno nośniki rolowe, jak i sztywne. Urządzenia przeznaczone są do produkcji grafik wysokiej jakości, takich jak nadruki reklamowe, grafiki podłogowe, okienne i dekoracyjne, oznakowanie, banery, etykiety, próbki opakowań i wiele innych. Dzięki integracji dwóch lamp UV LED i dwóch głowic drukujących „piezo”, maszyny umożliwiają wydruk o rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi. Oprócz tego oferują nowe tryby drukowania i funkcje, takie jak algorytm splotu nowej generacji opracowany do cyfrowego druku Intelligent Interweaving UV oraz technologię Mutoh VerteLith Clear Tone i DropMaster. Maszyny oferują trzy konfiguracje pracy: podwójny CMYK, CMYK + lakier lub CMYK + biały + lakier i obsługują szeroką gamę materiałów, w tym na nośniki wrażliwe na temperaturę, a dzięki zastosowaniu białego atramentu mogą drukować ciemne i przezroczyste podłoża. Ponadto urządzenia zostały wyposażone w oprogramowanie VerteLith RIP z zaawansowaną obsługą sześciu kanałów, aby zapewnić zwiększoną wydajność i jakość druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty