Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Mark II Series

Oferta Mutoh Mark II składa się z dwóch 6-kolorowych modeli: rolowej maszyny ValueJet 1638UR Mark II i maszyny hybrydowej ValueJet 1638UH Mark II.

© Atrium

Firma Atrium Centrum Ploterowe wprowadziła do swojego portfolio nowe maszyny drukujące UV LED marki Mutoh - Mark II. Oferta składa się z dwóch 6-kolorowych modeli (CMYK, biały i przezroczysty): rolowej maszyny ValueJet 1638UR Mark II o szerokości 162 cm i maszyny hybrydowej ValueJet 1638UH Mark II, obsługującej zarówno nośniki rolowe, jak i sztywne. Urządzenia przeznaczone są do produkcji grafik wysokiej jakości, takich jak nadruki reklamowe, grafiki podłogowe, okienne i dekoracyjne, oznakowanie, banery, etykiety, próbki opakowań i wiele innych. Dzięki integracji dwóch lamp UV LED i dwóch głowic drukujących „piezo”, maszyny umożliwiają wydruk o rozdzielczości do 1440 x 1440 dpi. Oprócz tego oferują nowe tryby drukowania i funkcje, takie jak algorytm splotu nowej generacji opracowany do cyfrowego druku Intelligent Interweaving UV oraz technologię Mutoh VerteLith Clear Tone i DropMaster. Maszyny oferują trzy konfiguracje pracy: podwójny CMYK, CMYK + lakier lub CMYK + biały + lakier i obsługują szeroką gamę materiałów, w tym na nośniki wrażliwe na temperaturę, a dzięki zastosowaniu białego atramentu mogą drukować ciemne i przezroczyste podłoża. Ponadto urządzenia zostały wyposażone w oprogramowanie VerteLith RIP z zaawansowaną obsługą sześciu kanałów, aby zapewnić zwiększoną wydajność i jakość druku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty