Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Mewa w TOP 100

 

Firma Mewa, oferująca tekstylia przemysłowe na terenie całej Europy, uzyskała wyróżnienie w konkursie „TOP 100”, promującym najbardziej innowacyjne firmy w Niemczech. Na jury szczególne wrażenie wywarły techniczne innowacje producenta, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy cyfrowo sterowany system prania odzieży ostrzegawczej. Firma szczególnie dużo punktów uzyskała w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja”.

Wyróżnienia za dokonania w zakresie innowacji przyznaje od 1993 roku firma medialna compamedia. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. Dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszenie Małych i średnich przedsiębiorstw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty