Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Mewa w TOP 100

 

Firma Mewa, oferująca tekstylia przemysłowe na terenie całej Europy, uzyskała wyróżnienie w konkursie „TOP 100”, promującym najbardziej innowacyjne firmy w Niemczech. Na jury szczególne wrażenie wywarły techniczne innowacje producenta, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy cyfrowo sterowany system prania odzieży ostrzegawczej. Firma szczególnie dużo punktów uzyskała w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja”.

Wyróżnienia za dokonania w zakresie innowacji przyznaje od 1993 roku firma medialna compamedia. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. Dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszenie Małych i średnich przedsiębiorstw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty