Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Mewa w TOP 100

 

Firma Mewa, oferująca tekstylia przemysłowe na terenie całej Europy, uzyskała wyróżnienie w konkursie „TOP 100”, promującym najbardziej innowacyjne firmy w Niemczech. Na jury szczególne wrażenie wywarły techniczne innowacje producenta, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy cyfrowo sterowany system prania odzieży ostrzegawczej. Firma szczególnie dużo punktów uzyskała w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja”.

Wyróżnienia za dokonania w zakresie innowacji przyznaje od 1993 roku firma medialna compamedia. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. Dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszenie Małych i średnich przedsiębiorstw.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty