Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Epson do druku na tekstyliach

Epson SureColor SC-F3000 to rozwiązanie DTG, pozwalające wyprodukować ponad 500 wydruków dziennie.

Firma Api.pl dodała do swojej oferty przemysłową drukarkę DTG (Direct to Garmet) Epson SureColor SC-F3000. Maszyna charakteryzuje się wysoką wydajnością, niskimi całkowitymi kosztami (TCO), wysoką jakością druku i pozwala wyprodukować ponad 500 wydruków dziennie. Umożliwia nanoszenie skomplikowanych wzorów na ubrania bawełniane w jasnych i ciemnych kolorach.

Urządzenie zostało wyposażone w podstawowy stół w formacie “M” o wymiarach 35 x 40 cm, i można je doposażyć w większy stół w formacie “L” o wymiarach 40 x 50 cm. Maszyna została zaprojektowana z myślą o firmach produkujących wydruki bezpośrednio na tekstyliach bawełnianych (np. koszulki t-shirt, bluzy, torby, itp.) w ilościach przemysłowych.

Dwie duże głowice drukujące CMYK i biały w jednym przebiegu umożliwiają prace ze zwiększoną prędkością, dzięki temu kilkukrotnie skrócił się czas zadruku. Skróceniu uległ także czas przygotowania podłoża do druku oraz szybkość obsługi. Wpłynęły na to dwie zastosowane innowacje: stół z uchwytem ułatwiającym pozycjonowanie tekstyliów oraz automatyczne ustawienie wysokości stołu w zależności od grubości materiału. Ponadto, umieszczenie najważniejszych przycisków sterujących blisko stołu, ułatwia operatorowi sterownie urządzeniem, a duży wyświetlacz umożliwia kontrolowanie najważniejszych parametrów pracy z poziomu drukarki.

Epson SureColor SC-F3000 został równiez wyposażony w system dużych pojemników z tuszem, o pojemności 1,5 litra. To także korzystnie wpływa na ograniczenie przestojów, powodowanych koniecznością wymiany pojemników oraz przywróceniem odpowiedniej struktury białego tuszu. Co więcej, nowy system uwalniania kropli i technologia weryfikacji stanu dysz w połączeniu z automatycznym doborem odległości stołu od głowicy drukującej powodują, że nawet przy zwiększonej prędkości wydruk końcowy wyróżnia wysoka jakość.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty