Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

LabelStream wyróżniony

Uzyskanie certyfikatu Fogra stanowi potwierdzenie, że Canon LabelStream 4000 to jedna z najlepszych cyfrowych maszyn do druku etykiet na rynku.

Seria maszyn cyfrowych do druku etykiet Canon LabelStream 4000 z 6-kolorową gamą kolorystyczną (W + CMYK + O) uzyskała certyfikat Process Standard Digital (PSD) Print Check z referencją Fogra55. Certyfikat przyznawany przez Instytut Fogra stanowi potwierdzenie, że gama kolorystyczna, jednorodność i spójność druku maszyny zapewniają najwyższą jakość spośród trzech możliwych kategorii. Jak podaje firma, urządzenie korzysta ze sprawdzonych atramentowych głowic drukujących Xaar 2001+UV, które dostarczają wysoką pigmentację i zwiększoną możliwość nakładania atramentu dla pełnej gamy kolorystycznej. Z pokryciem atramentu na poziomie 96 procent przy parametrze Delta E 200 poniżej dwóch, maszyna serii LabelStream pozwala wyprodukować etykiety wysokiej jakości przy dokładnym odzwierciedleniu barw oraz spójnym wydruku na standardowych materiałach etykietowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty