Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

LabelStream wyróżniony

Uzyskanie certyfikatu Fogra stanowi potwierdzenie, że Canon LabelStream 4000 to jedna z najlepszych cyfrowych maszyn do druku etykiet na rynku.

Seria maszyn cyfrowych do druku etykiet Canon LabelStream 4000 z 6-kolorową gamą kolorystyczną (W + CMYK + O) uzyskała certyfikat Process Standard Digital (PSD) Print Check z referencją Fogra55. Certyfikat przyznawany przez Instytut Fogra stanowi potwierdzenie, że gama kolorystyczna, jednorodność i spójność druku maszyny zapewniają najwyższą jakość spośród trzech możliwych kategorii. Jak podaje firma, urządzenie korzysta ze sprawdzonych atramentowych głowic drukujących Xaar 2001+UV, które dostarczają wysoką pigmentację i zwiększoną możliwość nakładania atramentu dla pełnej gamy kolorystycznej. Z pokryciem atramentu na poziomie 96 procent przy parametrze Delta E 200 poniżej dwóch, maszyna serii LabelStream pozwala wyprodukować etykiety wysokiej jakości przy dokładnym odzwierciedleniu barw oraz spójnym wydruku na standardowych materiałach etykietowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty