Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

LabelStream wyróżniony

Uzyskanie certyfikatu Fogra stanowi potwierdzenie, że Canon LabelStream 4000 to jedna z najlepszych cyfrowych maszyn do druku etykiet na rynku.

Seria maszyn cyfrowych do druku etykiet Canon LabelStream 4000 z 6-kolorową gamą kolorystyczną (W + CMYK + O) uzyskała certyfikat Process Standard Digital (PSD) Print Check z referencją Fogra55. Certyfikat przyznawany przez Instytut Fogra stanowi potwierdzenie, że gama kolorystyczna, jednorodność i spójność druku maszyny zapewniają najwyższą jakość spośród trzech możliwych kategorii. Jak podaje firma, urządzenie korzysta ze sprawdzonych atramentowych głowic drukujących Xaar 2001+UV, które dostarczają wysoką pigmentację i zwiększoną możliwość nakładania atramentu dla pełnej gamy kolorystycznej. Z pokryciem atramentu na poziomie 96 procent przy parametrze Delta E 200 poniżej dwóch, maszyna serii LabelStream pozwala wyprodukować etykiety wysokiej jakości przy dokładnym odzwierciedleniu barw oraz spójnym wydruku na standardowych materiałach etykietowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty