Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Precyzja ElvaJet Topaz

Nowy atrament sublimacyjny ElvaJet Topaz SC firmy Sun Chemical ma zapewnić drukarniom proste zarządzanie atramentem i systemem.

© Sun Chemical

Sun Chemical wprowadza do swojej oferty ElvaJet Topaz SC, nowy atrament sublimacyjny do cyfrowej produkcji tkanin. Jak podkreśla producent, nowe rozwiązanie ułatwia użytkowanie i obsługę maszyny, zwiększając okno robocze atramentu w celu zapewnienia precyzyjnej wydajności dysz. Skutkuje to większą kompatybilnością międzysystemową, zapewniając niezawodność i ograniczając zależność od kształtu fali. Zapewnia też lepszą jakość obrazu dzięki zoptymalizowanej wydajności dysz dla wszystkich wielkości kropli, pozwalając drukować dowolne wzory. Analizując zachowanie dysz, firma Sun Chemical zaprojektowała ElvaJet Topaz SC pod kątem wyjątkowej kontroli kropli przy różnych dostępnych wielkościach kropli w całej gamie głowic drukujących Kyocera, ułatwiając codzienną pracę. Poza prostszą obsługą dla operatora, ElvaJet Topaz SC wyróżnia się wysokim uwalnianiem kolorów na powlekanych i niepowlekanych papierach transferowych, pomagając ograniczyć odpady poprzez niższe zużycie atramentu i mniejsze pozostawanie koloru na papierze po transferze. Atrament ElvaJet Topaz SC posiada certyfikat Eco-Passport wydany przez OEKOTEX, co oznacza, że dowolna tkanina zadrukowana atramentem Topaz SC nie musi być ponownie testowana pod kątem zgodności z normą OekoTex Class 100.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty