Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Impremia NS40 w sprzedaży

Po zakończeniu testów produkcyjnych w drukarniach, firma Komori daje zielone światło do komercyjnego wprowadzenia na rynek nowej maszyny cyfrowej Impremia NS40.

© Komori

 

Po zakończeniu testów produkcyjnych w drukarniach, Komori oficjalnie rozpoczyna sprzedaż arkuszowego systemu do druku nanograficznego Impremia NS40. Jej wydajność i rentowność pozwalają na rozszerzenie działalności klientów w nowych obszarach rynku, zaspokajając jednocześnie ich rosnące zapotrzebowanie na niskie i średnie nakłady.

 

Impremia NS40 jest idealnym rozwiązaniem do druku opakowań i zleceń wymagających krótkich terminów realizacji, przy jednoczesnym intensywnym wykorzystaniu kolorów specjalnych, jak i druku zmiennych danych a także zróżnicowanych wersji. Nowa cyfrowa maszyna drukująca formatu B1, wykorzystująca pełną gamę technologii offsetowych firmy Komori, pozwala otwierać się drukarniom na nowe obszary działalności. Oficjalne rozpoczęcie sprzedaży 40"-go arkuszowego systemu druku nanograficznego Impremia NS40 inaugurują  maszyny dostępne w konfiguracjach 4 kolory z systemem lakierującym oraz 7 kolorów z systemem lakierującym.

 

Impremia NS40

W porównaniu do zwykłych wodnych drukarek atramentowych, głowice drukujące Impremia NS40 nanoszą wodny atrament Nanoink na pas transferowy, tworząc na nim cienką warstwę. Tusz częściowo wysycha rozpraszając swoją wewnętrzną wilgotność, a następnie jest przenoszony na podłoże. Forma przenoszenia obrazu zapobiega głębokiemu wnikaniu wilgoci w podłoże i umożliwia szybkie schnięcie. Ta unikalna innowacja pozwala na osiągnięcie najwyższej prędkości drukowania na poziomie 6500 arkuszy na godzinę, przy rzeczywistej rozdzielczości 1200dpi. Impremia NS40 może produkować akceptowalne arkusze już od pierwszej odbitki, bez potrzeby wymiany płyt lub farby. W porównaniu z maszynami offsetowymi, skraca to czas od akceptacji poprawek do druku końcowego a także akceptacji podczas druku przy maszynie, na miejscu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty