Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Indigo z drugiej ręki

Aby zmniejszyć wpływ drukowania na środowisko, program CPO obejmuje odbiór używanych maszyn i ich instalację w nowych lokalizacjach.

© HP Indigo

Firma HP uruchomiła nowy program Indigo Certified Pre-Owned (CPO), który daje możliwość zakupu cyfrowej maszyny HP Indigo z drugiej ręki z gwarancją od producenta. Dzięki temu drukarnie będą mogły rozpocząć pracę z drukiem cyfrowym przy znacznie mniejszym nakładzie inwestycyjnym. Używane maszyny są certyfikowane i odsprzedawane po przejściu rygorystycznego procesu regeneracji, aby zapewnić niezawodną produkcję i korzyści oferowane przez rozwiązania HP. Program ten obejmuje portfolio maszyn HP Indigo do drukowania akcydensowego, etykiet i opakowań, w tym HP Indigo 10000, HP Indigo 12000, HP Indigo 7000 i wąskowstęgową serię 6000.

Ścisły proces zatwierdzania zapewnia jakość i niezawodność maszyny cyfrowej. Wszystkie maszyny przeznaczone do powtórnej sprzedaży są starannie wybierane i sprawdzane pod kątem lat pracy, zrealizowanych nakładów oraz stanu technicznego. Następnie wymieniane są części maszyny i wgrywane najnowsze wersje oprogramowania, takie jak np. cyfrowy interfejs (DFE) do obsługi zmiennych danych i system łączności PrintOSX. Odnowione maszyny są sprzedawane z sześciomiesięczną gwarancją.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty