Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Indigo z drugiej ręki

Aby zmniejszyć wpływ drukowania na środowisko, program CPO obejmuje odbiór używanych maszyn i ich instalację w nowych lokalizacjach.

© HP Indigo

Firma HP uruchomiła nowy program Indigo Certified Pre-Owned (CPO), który daje możliwość zakupu cyfrowej maszyny HP Indigo z drugiej ręki z gwarancją od producenta. Dzięki temu drukarnie będą mogły rozpocząć pracę z drukiem cyfrowym przy znacznie mniejszym nakładzie inwestycyjnym. Używane maszyny są certyfikowane i odsprzedawane po przejściu rygorystycznego procesu regeneracji, aby zapewnić niezawodną produkcję i korzyści oferowane przez rozwiązania HP. Program ten obejmuje portfolio maszyn HP Indigo do drukowania akcydensowego, etykiet i opakowań, w tym HP Indigo 10000, HP Indigo 12000, HP Indigo 7000 i wąskowstęgową serię 6000.

Ścisły proces zatwierdzania zapewnia jakość i niezawodność maszyny cyfrowej. Wszystkie maszyny przeznaczone do powtórnej sprzedaży są starannie wybierane i sprawdzane pod kątem lat pracy, zrealizowanych nakładów oraz stanu technicznego. Następnie wymieniane są części maszyny i wgrywane najnowsze wersje oprogramowania, takie jak np. cyfrowy interfejs (DFE) do obsługi zmiennych danych i system łączności PrintOSX. Odnowione maszyny są sprzedawane z sześciomiesięczną gwarancją.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty