Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Indigo z drugiej ręki

Aby zmniejszyć wpływ drukowania na środowisko, program CPO obejmuje odbiór używanych maszyn i ich instalację w nowych lokalizacjach.

© HP Indigo

Firma HP uruchomiła nowy program Indigo Certified Pre-Owned (CPO), który daje możliwość zakupu cyfrowej maszyny HP Indigo z drugiej ręki z gwarancją od producenta. Dzięki temu drukarnie będą mogły rozpocząć pracę z drukiem cyfrowym przy znacznie mniejszym nakładzie inwestycyjnym. Używane maszyny są certyfikowane i odsprzedawane po przejściu rygorystycznego procesu regeneracji, aby zapewnić niezawodną produkcję i korzyści oferowane przez rozwiązania HP. Program ten obejmuje portfolio maszyn HP Indigo do drukowania akcydensowego, etykiet i opakowań, w tym HP Indigo 10000, HP Indigo 12000, HP Indigo 7000 i wąskowstęgową serię 6000.

Ścisły proces zatwierdzania zapewnia jakość i niezawodność maszyny cyfrowej. Wszystkie maszyny przeznaczone do powtórnej sprzedaży są starannie wybierane i sprawdzane pod kątem lat pracy, zrealizowanych nakładów oraz stanu technicznego. Następnie wymieniane są części maszyny i wgrywane najnowsze wersje oprogramowania, takie jak np. cyfrowy interfejs (DFE) do obsługi zmiennych danych i system łączności PrintOSX. Odnowione maszyny są sprzedawane z sześciomiesięczną gwarancją.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty