Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Indigo z drugiej ręki

Aby zmniejszyć wpływ drukowania na środowisko, program CPO obejmuje odbiór używanych maszyn i ich instalację w nowych lokalizacjach.

© HP Indigo

Firma HP uruchomiła nowy program Indigo Certified Pre-Owned (CPO), który daje możliwość zakupu cyfrowej maszyny HP Indigo z drugiej ręki z gwarancją od producenta. Dzięki temu drukarnie będą mogły rozpocząć pracę z drukiem cyfrowym przy znacznie mniejszym nakładzie inwestycyjnym. Używane maszyny są certyfikowane i odsprzedawane po przejściu rygorystycznego procesu regeneracji, aby zapewnić niezawodną produkcję i korzyści oferowane przez rozwiązania HP. Program ten obejmuje portfolio maszyn HP Indigo do drukowania akcydensowego, etykiet i opakowań, w tym HP Indigo 10000, HP Indigo 12000, HP Indigo 7000 i wąskowstęgową serię 6000.

Ścisły proces zatwierdzania zapewnia jakość i niezawodność maszyny cyfrowej. Wszystkie maszyny przeznaczone do powtórnej sprzedaży są starannie wybierane i sprawdzane pod kątem lat pracy, zrealizowanych nakładów oraz stanu technicznego. Następnie wymieniane są części maszyny i wgrywane najnowsze wersje oprogramowania, takie jak np. cyfrowy interfejs (DFE) do obsługi zmiennych danych i system łączności PrintOSX. Odnowione maszyny są sprzedawane z sześciomiesięczną gwarancją.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty