Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Materiały laserowe i grawerskie. Trotec Laser rozszerza portfolio

© Trotec Materials

Trotec Laser wprowadza na rynek rozszerzoną linię materiałów laserowych i grawerskich z serii Digital Print Series (DPS). Te najwyższej jakości tworzywa sztuczne podatne na druk są teraz dostępne w szerszej gamie wykończeń powierzchni, w tym w matowych i błyszczących kolorach, szczotkowanych wykończeniach metalowych, z doskonałymi właściwościami adhezji atramentu. Zaprojektowane specjalnie do drukowania farbami utwardzanymi promieniami UV i LED, materiały DPS składają się z rdzenia akrylowego o zmodyfikowanym uderzeniu i wstępnie obrobionej powierzchni dla doskonałej przyczepności farby. Ich unikalny skład sprawia, że ​​materiały te idealnie nadają się do zastosowań łączących drukowanie, grawerowanie laserowe i cięcie laserowe, a także do zastosowań związanych z drukowaniem i cięciem, takich jak szyldy wewnętrzne, oznakowanie dekoracyjne, ekspozytory POS, identyfikatory i inne. Warren Knipple, prezes Trotec Laser tak komentuje poszerzenie oferty: „Nasza rosnąca linia materiałów laserowych i grawerskich zapewnia naszym klientom nowe możliwości poszerzenia oferty produktów i najlepszego wykorzystania inwestycji laserowej. Kiedy możemy umożliwić naszym klientom rozwijanie działalności i zwiększanie zysków, wszyscy wygrywają”.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty