Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Adestor Standard Films

Nowe materiały etykietowe firmy Lecta przeznaczone są dla branży spożywczej, środków higienicznych i czyszczących oraz zastosowań przemysłowych.

© Lecta

Firma Lecta rozszerza swoją ofertę materiałów Adestor, wprowadzając na rynek nową linię folii samoprzylepnych Adestor Standard Films. Nowa linia produktów obejmuje zarówno polipropyleny, które zapewniają sztywność i wysoką przejrzystość materiału, jak i polietyleny, które sprawdzą się w produkcji opakowań elastycznych, pokrywając szeroki zakres zastosowań. Wprowadzenie tej nowej linii oznacza również rozszerzenie usług w zakresie produktów w rolkach, w tym programu Exact Cut, umożliwiającego zamawianie produktów o szerokości na żądanie przy uprzednio określonej długości rolek. Cała gama produktów Adestor jest produkowana zgodnie z normami środowiskowymi ISO 14001 i EMAS, normą zarządzania energią ISO 50001, normą jakości ISO 9001 oraz normą bezpieczeństwa i higieny pracy ISO 45001.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty