Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Adestor Standard Films

Nowe materiały etykietowe firmy Lecta przeznaczone są dla branży spożywczej, środków higienicznych i czyszczących oraz zastosowań przemysłowych.

© Lecta

Firma Lecta rozszerza swoją ofertę materiałów Adestor, wprowadzając na rynek nową linię folii samoprzylepnych Adestor Standard Films. Nowa linia produktów obejmuje zarówno polipropyleny, które zapewniają sztywność i wysoką przejrzystość materiału, jak i polietyleny, które sprawdzą się w produkcji opakowań elastycznych, pokrywając szeroki zakres zastosowań. Wprowadzenie tej nowej linii oznacza również rozszerzenie usług w zakresie produktów w rolkach, w tym programu Exact Cut, umożliwiającego zamawianie produktów o szerokości na żądanie przy uprzednio określonej długości rolek. Cała gama produktów Adestor jest produkowana zgodnie z normami środowiskowymi ISO 14001 i EMAS, normą zarządzania energią ISO 50001, normą jakości ISO 9001 oraz normą bezpieczeństwa i higieny pracy ISO 45001.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty