Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Wysokowydajna folia BOPP do etykiet samoprzylepnych. Rayoface JB od Innovia

Wysokowydajna, półstała błyszcząca biała folia Rayoface JB do zastosowań w etykietowaniu PSL.
© Innovia Films

Innovia Films opracowała wysokowydajną, błyszczącą białą folię BOPP, Rayoface JB (JB47). Innowacyjna folia o grubości 47 mikronów, przeznaczona do produkcji etykiet samoprzylepnych, łączy w sobie zalety folii kawitowanych i stałych.

Folia JB47 produkowana w Innovia Films Poland, na zaawansowanej technologicznie 5-warstwowej linii BOPP jest produktem o najwyższej wydajności. W porównaniu do jednolitej białej folii ma znacznie lepsze krycie i wyższą wydajność. Błyszcząca powierzchnia folii ma doskonałą kompatybilność z powłokami wierzchnimi i klejami samoprzylepnymi, co pozwala klientom na dodanie własnej, nadającej się do druku warstwy wierzchniej. Dodatkowo folia JB47 spełnia wymagania UE i FDA w zakresie kontaktu z żywnością dzięki czemu jest szczególnie odpowiednia do stosowania w szerokim zakresie segmentów rynku, takich jak artykuły gospodarstwa domowego i higieny osobistej, żywność i napoje oraz inne sektory produktów konsumenckich w opakowaniach. „Hybrydowy charakter folii Rayoface JB oznacza, że ​​ma ona pewne zalety folii z kawitacją, a jednocześnie zachowuje szereg właściwości folii litej. Charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, wysoką nieprzezroczystością folii kawitacyjnych i wyższą wydajnością niż lite białe folie. Połączenie tych cech sprawia, że JB47 jest atrakcyjna pod względem estetycznym i ekonomicznym” wyjaśnił Stephen Weber, dyrektor ds. klientów kluczowych w Innovia Films.

 

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty