Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Art of Color 2020

 

Spotkanie Art of Color to wyjątkowa okazja, by spotkać ekspertów branży poligraficznej i porozmawiać o wyzwaniach, jakie przed nią stoją.

30 września 2020 roku w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Spotkanie liderów Art of Color, które podejmie temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych branżach przemysłowych.

W spotkaniu udział wezmą liderzy rynku poligraficznego, w tym właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii.

Eksperci z branży zaprezentują uczestnikom wydarzenia panujące trendy i innowacyjne rozwiązania, dając możliwość przeprowadzenia dyskusji i rozmów na temat wyzwań stojących przed branżą poligraficzną. Głównym tematem poruszonym na spotkaniu będzie z pewnością temat pandemii koronawirusa, jej zasięg oraz wpływ na rozwój w branży poligrafii oraz wytwarzania opakowań drukowanych. Uczestnicy będą również rozmawiać na temat gospodarki postpandemicznej i jej relacji z problematyką ochrony środowiska i ocieplenia klimatu z punktu widzenia poligrafów i konwerterów. Zostanie także poruszony temat branży konwertograficznej w zakresie relacji z władzami Unii Europejskiej, rządu Polskiego, samorządu terytorialnego, a także z partnerami biznesowymi i instytucjami naukowo badawczymi oraz konsumentami. Ostatnim tematem będzie rola, jaką odgrywają wspólne inicjatywy organizowane w branży, takie jak raport „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, organizacje targów i konferencji oraz prace samorządu terytorialnego. Zakończenie wydarzenia będzie uwieńczone koncertem jazzowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty