Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Art of Color 2020

 

Spotkanie Art of Color to wyjątkowa okazja, by spotkać ekspertów branży poligraficznej i porozmawiać o wyzwaniach, jakie przed nią stoją.

30 września 2020 roku w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Spotkanie liderów Art of Color, które podejmie temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych branżach przemysłowych.

W spotkaniu udział wezmą liderzy rynku poligraficznego, w tym właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii.

Eksperci z branży zaprezentują uczestnikom wydarzenia panujące trendy i innowacyjne rozwiązania, dając możliwość przeprowadzenia dyskusji i rozmów na temat wyzwań stojących przed branżą poligraficzną. Głównym tematem poruszonym na spotkaniu będzie z pewnością temat pandemii koronawirusa, jej zasięg oraz wpływ na rozwój w branży poligrafii oraz wytwarzania opakowań drukowanych. Uczestnicy będą również rozmawiać na temat gospodarki postpandemicznej i jej relacji z problematyką ochrony środowiska i ocieplenia klimatu z punktu widzenia poligrafów i konwerterów. Zostanie także poruszony temat branży konwertograficznej w zakresie relacji z władzami Unii Europejskiej, rządu Polskiego, samorządu terytorialnego, a także z partnerami biznesowymi i instytucjami naukowo badawczymi oraz konsumentami. Ostatnim tematem będzie rola, jaką odgrywają wspólne inicjatywy organizowane w branży, takie jak raport „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, organizacje targów i konferencji oraz prace samorządu terytorialnego. Zakończenie wydarzenia będzie uwieńczone koncertem jazzowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty