Art of Color 2020

 

Spotkanie Art of Color to wyjątkowa okazja, by spotkać ekspertów branży poligraficznej i porozmawiać o wyzwaniach, jakie przed nią stoją.

30 września 2020 roku w Restauracji Oregano & Wine na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Spotkanie liderów Art of Color, które podejmie temat nowego wymiaru poligrafii i jej wykorzystania w różnych branżach przemysłowych.

W spotkaniu udział wezmą liderzy rynku poligraficznego, w tym właściciele największych drukarń w Polsce, prezesi stowarzyszeń i izb branżowych, dostawcy materiałów eksploatacyjnych, maszyn i rozwiązań cyfrowych, jak również prezesi ogólnopolskich wydawnictw i portali dedykowanych szeroko pojętej poligrafii.

Eksperci z branży zaprezentują uczestnikom wydarzenia panujące trendy i innowacyjne rozwiązania, dając możliwość przeprowadzenia dyskusji i rozmów na temat wyzwań stojących przed branżą poligraficzną. Głównym tematem poruszonym na spotkaniu będzie z pewnością temat pandemii koronawirusa, jej zasięg oraz wpływ na rozwój w branży poligrafii oraz wytwarzania opakowań drukowanych. Uczestnicy będą również rozmawiać na temat gospodarki postpandemicznej i jej relacji z problematyką ochrony środowiska i ocieplenia klimatu z punktu widzenia poligrafów i konwerterów. Zostanie także poruszony temat branży konwertograficznej w zakresie relacji z władzami Unii Europejskiej, rządu Polskiego, samorządu terytorialnego, a także z partnerami biznesowymi i instytucjami naukowo badawczymi oraz konsumentami. Ostatnim tematem będzie rola, jaką odgrywają wspólne inicjatywy organizowane w branży, takie jak raport „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce” Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, organizacje targów i konferencji oraz prace samorządu terytorialnego. Zakończenie wydarzenia będzie uwieńczone koncertem jazzowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty