Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy rok, nowa technologia

 

Najnowszy model w serii 100 - TS100-1600 sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego.

© Mimaki

Firma Mimaki Europe, producent atramentowych maszyn drukujących i systemów tnących, wprowadziła na rynek dwie nowe, wysoko wydajne maszyny do druku na tekstyliach - Mimaki TS100-1600 oraz Mimaki Tiger-1800B MkIII. Model TS100-1600 to najnowsze urządzenie firmy Mimaki w „serii 100”. Wysokiej jakości system, sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego lub zwiększenia swoich mocy produkcyjnych. Oferuje szerokość drukowania 1600 mm i szybkość do 70 m²/godz. w najszybszym trybie. Ponadto, zastosowanie litrowych pojemników z farbą pomaga obniżyć koszty eksploatacji i umożliwia stabilną, nieprzerwaną pracę dzięki ograniczonej potrzebie uzupełniania farby. Maszyna jest również wyposażona w wiele znanych funkcji, w tym NCU (system kontroli dysz), NRS (system przywracania sprawności dysz) i DAS (Dot Adjustment System), która automatycznie koryguje położenie punktów i podawanie, zmniejszając konieczność interwencji operatora. Drugim rozwiązaniem jest Tiger-1800B MkIII – najnowszy model z gamy szybkich, wydajnych, przemysłowych maszyn drukujących do tekstyliów. Dostępny jako wysokiej jakości system druku bezpośrednio na tkaninie (druk reaktywny lub sublimacja bezpośrednia) albo druk sublimacyjny (termotransferowy), nowy Tiger-1800B MkIII został opracowany z myślą o niezawodności i precyzji druku, i oferuje nowe możliwości programowe, które zwiększają wydajność i skracają czas przestoju. Oprócz tego nowe możliwości modelu Tiger-1800B MkIII obejmują oprogramowanie Mimaki Printer Controller (MPC).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty