Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy rok, nowa technologia

 

Najnowszy model w serii 100 - TS100-1600 sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego.

© Mimaki

Firma Mimaki Europe, producent atramentowych maszyn drukujących i systemów tnących, wprowadziła na rynek dwie nowe, wysoko wydajne maszyny do druku na tekstyliach - Mimaki TS100-1600 oraz Mimaki Tiger-1800B MkIII. Model TS100-1600 to najnowsze urządzenie firmy Mimaki w „serii 100”. Wysokiej jakości system, sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego lub zwiększenia swoich mocy produkcyjnych. Oferuje szerokość drukowania 1600 mm i szybkość do 70 m²/godz. w najszybszym trybie. Ponadto, zastosowanie litrowych pojemników z farbą pomaga obniżyć koszty eksploatacji i umożliwia stabilną, nieprzerwaną pracę dzięki ograniczonej potrzebie uzupełniania farby. Maszyna jest również wyposażona w wiele znanych funkcji, w tym NCU (system kontroli dysz), NRS (system przywracania sprawności dysz) i DAS (Dot Adjustment System), która automatycznie koryguje położenie punktów i podawanie, zmniejszając konieczność interwencji operatora. Drugim rozwiązaniem jest Tiger-1800B MkIII – najnowszy model z gamy szybkich, wydajnych, przemysłowych maszyn drukujących do tekstyliów. Dostępny jako wysokiej jakości system druku bezpośrednio na tkaninie (druk reaktywny lub sublimacja bezpośrednia) albo druk sublimacyjny (termotransferowy), nowy Tiger-1800B MkIII został opracowany z myślą o niezawodności i precyzji druku, i oferuje nowe możliwości programowe, które zwiększają wydajność i skracają czas przestoju. Oprócz tego nowe możliwości modelu Tiger-1800B MkIII obejmują oprogramowanie Mimaki Printer Controller (MPC).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty