Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Nowy rok, nowa technologia

 

Najnowszy model w serii 100 - TS100-1600 sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego.

© Mimaki

Firma Mimaki Europe, producent atramentowych maszyn drukujących i systemów tnących, wprowadziła na rynek dwie nowe, wysoko wydajne maszyny do druku na tekstyliach - Mimaki TS100-1600 oraz Mimaki Tiger-1800B MkIII. Model TS100-1600 to najnowsze urządzenie firmy Mimaki w „serii 100”. Wysokiej jakości system, sprawdzi się w drukarniach poszukujących pierwszej maszyny do cyfrowego druku sublimacyjnego lub zwiększenia swoich mocy produkcyjnych. Oferuje szerokość drukowania 1600 mm i szybkość do 70 m²/godz. w najszybszym trybie. Ponadto, zastosowanie litrowych pojemników z farbą pomaga obniżyć koszty eksploatacji i umożliwia stabilną, nieprzerwaną pracę dzięki ograniczonej potrzebie uzupełniania farby. Maszyna jest również wyposażona w wiele znanych funkcji, w tym NCU (system kontroli dysz), NRS (system przywracania sprawności dysz) i DAS (Dot Adjustment System), która automatycznie koryguje położenie punktów i podawanie, zmniejszając konieczność interwencji operatora. Drugim rozwiązaniem jest Tiger-1800B MkIII – najnowszy model z gamy szybkich, wydajnych, przemysłowych maszyn drukujących do tekstyliów. Dostępny jako wysokiej jakości system druku bezpośrednio na tkaninie (druk reaktywny lub sublimacja bezpośrednia) albo druk sublimacyjny (termotransferowy), nowy Tiger-1800B MkIII został opracowany z myślą o niezawodności i precyzji druku, i oferuje nowe możliwości programowe, które zwiększają wydajność i skracają czas przestoju. Oprócz tego nowe możliwości modelu Tiger-1800B MkIII obejmują oprogramowanie Mimaki Printer Controller (MPC).

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty