Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dalszy rozwój RotaJET

Poprzez dalszy rozwój technologii RotaJET Koenig & Bauer wzmocni swoją pozycję na rynku elastycznych i rozciągliwych folii oraz druku cyfrowego.

Firma Koenig & Bauer rozpoczyna współpracę na rzecz dalszego rozwoju RotaJET. Dzięki nowej maszynie do druku cyfrowego na elastycznej i rozciągliwej folii, firma umacnia swoją działalność na rynku opakowań. Nowe urządzenie ma wejść do produkcji elastycznych i rozciągliwych folii drukowanych cyfrowo już w przyszłym roku.

„Nasz RotaJET został bardzo dobrze przyjęty na rynku druku jeśli chodzi o zadruk papieru i dekorów. Teraz chcemy pójść o krok dalej z drukowaniem cyfrowym na folii z jednym z najwybitniejszych graczy na świecie w tej dziedzinie” - komentuje Christoph Müller, członek zarządu Koenig & Bauer.

Maksymalna szerokość wstęgi nowego modelu wyniesie 1,380 mm, który będzie mógł drukować folie o grubości od 0,12 do 0,3 mm po obu stronach. Kolory dodatkowe, takie jak biały lub metaliczny, mogą być drukowane w procesie druku atramentowego.

„Koenig & Bauer jest uważany za pioniera jeśli chodzi o ekologiczny i wysokowydajny druk przemysłowy. Wraz z naszym partnerem, nową maszyną i atramentami na bazie wody będziemy promować zrównoważony rozwój i zmieniać rynek poprzez udoskonalony cyfrowy druk elastycznych i rozciągliwych folii” - dodaje Christoph Müller.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty