Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Dalszy rozwój RotaJET

Poprzez dalszy rozwój technologii RotaJET Koenig & Bauer wzmocni swoją pozycję na rynku elastycznych i rozciągliwych folii oraz druku cyfrowego.

Firma Koenig & Bauer rozpoczyna współpracę na rzecz dalszego rozwoju RotaJET. Dzięki nowej maszynie do druku cyfrowego na elastycznej i rozciągliwej folii, firma umacnia swoją działalność na rynku opakowań. Nowe urządzenie ma wejść do produkcji elastycznych i rozciągliwych folii drukowanych cyfrowo już w przyszłym roku.

„Nasz RotaJET został bardzo dobrze przyjęty na rynku druku jeśli chodzi o zadruk papieru i dekorów. Teraz chcemy pójść o krok dalej z drukowaniem cyfrowym na folii z jednym z najwybitniejszych graczy na świecie w tej dziedzinie” - komentuje Christoph Müller, członek zarządu Koenig & Bauer.

Maksymalna szerokość wstęgi nowego modelu wyniesie 1,380 mm, który będzie mógł drukować folie o grubości od 0,12 do 0,3 mm po obu stronach. Kolory dodatkowe, takie jak biały lub metaliczny, mogą być drukowane w procesie druku atramentowego.

„Koenig & Bauer jest uważany za pioniera jeśli chodzi o ekologiczny i wysokowydajny druk przemysłowy. Wraz z naszym partnerem, nową maszyną i atramentami na bazie wody będziemy promować zrównoważony rozwój i zmieniać rynek poprzez udoskonalony cyfrowy druk elastycznych i rozciągliwych folii” - dodaje Christoph Müller.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty