Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Potwierdzona lokalizacja na maj 2025. FESPA w Berlinie

© FESPA

 

Organizatorzy targów FESPA ogłosili, że flagowe wydarzenia jakimi są FESPA Global Print Expo i European Sign Expo powrócą do Messe Berlin. Targi poświęcone drukowi cyfrowemu i tekstylnemu, oznakowaniu, komunikacji wizualnej i wyświetlaczom odbędą się w dniach 6-9 maja 2025 roku. Wydarzeniu towarzyszyć będą Personalise Make Wear, World Wrap Masters, Club FESPA i organizowane co dwa lata FESPA Awards.

Targi FESPA gościły już trzykrotnie w Berlinie, w 2007, 2018 i ostatnio w 2022 roku, a informacje zwrotne po targach FESPA 2022 potwierdziły, że Messe Berlin jest odpowiednim miejscem zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających. Miasto jest dobrze skomunikowane i łatwo dostępne ze wszystkich głównych miast europejskich i międzynarodowych. Lotnisko Berlin Brandenburg znajduje się zaledwie 30 minut od Messe Berlin i oferuje połączenia do europejskich metropolii i miejsc wypoczynkowych, a także do wielu międzykontynentalnych destynacji. „Po trzech udanych wydarzeniach organizowanych w tym mieście i pozytywnych opiniach wszystkich uczestników, cieszymy się, że wrócimy do Berlina w 2025 roku. Z niecierpliwością czekamy na wystawców i odwiedzających, którzy przybędą na targi Messe Berlin w maju przyszłego roku. Organizowane przez nas wydarzenie z pewnością pomoże drukarniom i twórcom odkryć nowe technologie i rozwiązania, które pozwolą im rozwinąć działalność i uwolnić pełny potencjał twórczy” powiedział Michael Ryan, dyrektor FESPA Global Print Expo.

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty