Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Print Evolution Journey

 

Konica Minolta włączyła do swojej oferty nowy innowacyjny system do druku przemysłowego – AccurioWide 200. To urządzenie, które może być wykorzystywane do druku na różnorodnych materiałach w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej, dla którego druk na wymagających podłożach nie stanowi już żadnego wyzwania. Dzięki zastosowaniu atramentów UV i przy jednoczesnym zachowaniu emisji ciepła z promienników Led, zapewnia wydruk wysokiej jakości na praktycznie każdym podłożu o grubości od 0,1 do 45mm. Sprawdzi się przy druku warstwowym, ale też przy reprodukcji fotografii i grafiki artystycznej, a dzięki możliwości drukowania na materiałach giętkich również podczas targów, projektowania scenografii czy urządzaniu wnętrz.

 

Wariant konfiguracji składający się z czterech kolorów oraz białego atramentu pozwala na zadruk zarówno materiałów przezroczystych jak i podświetlanych. Natomiast wariant uwzględniający sześć kolorów pozwala na użycie jeszcze szerszej palety barw, co oczywiście znacznie powiększa ofertę. Maszyna zapewnia niskie zużycie atramentu bez utraty jakości obrazu, przy rozdzielczości nawet do 720x1440 dpi. Dodatkowo przyjazne oprogramowanie, jakim jest AccurioPro Wide Director, daje możliwość całkowitej kontroli użytkownika podczas procesu produkcji, w ten sposób pozwalając między innymi na sprawdzenie drukowanych plików, minimalizując ilość odpadów oraz zapewniając szybszy czas realizacji zleceń.

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty